Tryb SkypeMe! Filologia (wseh.filologia)
Tryb SkypeMe! Zarządzanie (wseh.zarzadzanie)
Tryb SkypeMe! Kwestura (wseh.kwestura)
Tryb SkypeMe! Asystent Rektora WSEH (wseh.rektorat)
Tryb SkypeMe! Studium Języków Obcych (wseh.sjo)
Tryb SkypeMe! Kasjer WSEH (wseh.kasa)
Tryb SkypeMe! Kadry Uczelni (wseh.kadry)
Tryb SkypeMe! Biblioteka uczelniana (wseh.biblioteka)
Tryb SkypeMe! Informatyk (wseh.informatyk)
Tryb SkypeMe! Promocja (wseh.promocja)

oferta-edukacyjna

Certyfikowany Project Manager

Drukuj

Studia podyplomowe certyfikowany Project Manager prowadzone są przez akredytowanych Project Managerów IPMA oraz przez praktyków biznesu na co dzień zarządzających projektami. Podczas studiów nauczysz się jak samodzielnie planować i zarządzać projektami w ramach działalności przedsiębiorstw, organizacji oraz instytucji publicznych. Przygotujesz się do efektywnej i skutecznej realizacji projektów dzięki wiedzy i umiejętnościom, które nabędziesz na studiach. Opanujesz techniki przygotowania, sposoby realizacji i monitoringu przebiegu projektów. Będziesz rozumiał jak istotne jest w projektach zarządzanie jakością, finansami oraz ryzykiem. Program edukacyjny dedykujemy także tym, którzy chcą jeszcze lepiej zarządzać zespołem projektowym, trafnie dobierać i motywować członków zespołu, co niewątpliwie w dużej mierze decyduje o sukcesie realizowanych projektów.
Jeśli zawodowo zajmujesz się realizacją projektów gwarantujemy, że uczestnicząc w naszych studiach pogłębisz posiadane kompetencje o nowe trendy na rynku, poparte praktyką biznesową.
Program kształcenia składa się z czterech unikatowych modułów – przygotowanych przez wieloletnich Project Managerów - trenerów i praktyków biznesu z wykorzystaniem ich eksperckiej wiedzy i know - how. Przygotujemy Cię do jeszcze lepszego rozumienia potrzeb współczesnego biznesu. Będzie potrafił wdrażać filozofię zarządzania projektowego, dzięki czemu w sposób skuteczny poprowadzisz zróżnicowane przedsięwzięcia, które wpłyną na rozwój instytucji dla której je zrealizujesz.

Kluczowe informacje związane z kierunkiem certyfikowany Project Manager to lista atutów, gwarantujących najlepsze przygotowanie uczestników do pracy w roli PM:
• łączna ilość godzin skoncentrowanych na rozwoju kluczowych kompetencji Project Managera na poziomie kompetencyjnym IPMA STUDENT to ponad 160 godzin;
• bardzo dobre przygotowanie studentów do samodzielnego ubiegania się o certyfikaty IPMA-D (istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu na poziomie IPMA – D, który zorganizuje na określonych warunkach uczelnia);
• organizacja certyfikowanego egzaminu IPMA – STUDENT;
188 godzin zajęć na dwusemestralnym kierunku;
• kadra dydaktyczna – Project Managerowie IPMA oraz praktycy biznesu;
• bardzo dobrze oceniany przez praktyków zarządzania projektami program dostosowany do najnowszych wytycznych National Competence Baseline 3.0 IPMA;
praktyczny egzamin końcowy w formie demonstracji raportu końcowego ze zrealizowanego podczas całych studiów podyplomowych projektu Twojej grupy projektowej (w trakcie trwania studiów będziesz brał udział w pracach grup projektowych, w ramach których będziesz wspólnie, jak i indywidualnie, realizował praktyczne zadania projektowe, wdrażane adekwatnie do zrealizowanego materiału i osiąganych efektów kształcenia).

Do kogo kierujemy nasz unikatowy program kształcenia?
- do osób zainteresowanych tematyką metodycznego zarządzania projektami: inwestycyjnymi, szkoleniowymi oraz badawczo-rozwojowymi w różnego rodzaju instytucjach i podmiotach gospodarczych (m. in. przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych, jednostkach administracji państwowej i terenowej),
- do osób, które w przyszłości chciałyby zajmować stanowiska Koordynatorów Projektów/Project Managerów lub być efektywnymi członkami zespołów projektowych.

 

Ogólna charakterystyka studiów

Program studiów

Plan studiów

Wykaz kadry dydaktycznej

 

Odpłatność: 6000 zł (2 semestry po 3000 zł)

Wpłat prosimy dokonywać na konto o numerze 36 1030 0019 0109 8503 3002 1998.

 

Wszelkie pytania dotyczące aspektów merytorycznych studiów podyplomowych certyfikowany Projekt Manager kierować można do naszych ekspertów:

w środy kontakt w godzinach 11-14 pod numerem telefonu:

602551739 - Pani Magdalena Kutak - Project Manager

w poniedziałki kontakt w godzinach 10-16 pod numerem telefonu:

693451872 - Pani Anna Bereś - Project Manager IPMA-C