Tryb SkypeMe! Filologia (wseh.filologia)
Tryb SkypeMe! Zarządzanie (wseh.zarzadzanie)
Tryb SkypeMe! Kwestura (wseh.kwestura)
Tryb SkypeMe! Asystent Rektora WSEH (wseh.rektorat)
Tryb SkypeMe! Studium Języków Obcych (wseh.sjo)
Tryb SkypeMe! Kasjer WSEH (wseh.kasa)
Tryb SkypeMe! Kadry Uczelni (wseh.kadry)
Tryb SkypeMe! Biblioteka uczelniana (wseh.biblioteka)
Tryb SkypeMe! Informatyk (wseh.informatyk)
Tryb SkypeMe! Promocja (wseh.promocja)

NAWIGACJA

Kontakt

Drukuj

Główna siedziba WSEH
Bielsko-Biała
ul. gen. Wł. Sikorskiego 4 i 4c
tel. (33) 816 51 69/70


Nr konta WSEH: 58 1030 0019 0109 8503 0009 7975 (Bank Handlowy) lub 17 1240 6449 1111 0010 7379 1714 (Pekao SA)

 

Nr konta dla studiów podyplomowych sztuka coachingu w biznesie:
79 1030 0019 0109 8503 3002 2000

Nr konta dla studiów podyplomowych certyfikowany Projekt Manager:
36 1030 0019 0109 8503 3002 1998

Nr konta dla studiów podyplomowych specjalista ds. funduszy europejskich:
40 1030 0019 0109 8503 3001 0480


Adres poczty elektronicznej Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej: wseh@wseh.pl

Założyciel WSEH: zalozyciel@wseh.pl

Rektorat: rektorat@wseh.pl

Kancelaria Organów Jednoosobowych Uczelni: kancelariat@wseh.pl

Kierunek filologia: filologia@wseh.pl

Kierunek zarządzanie: zarzadzanie@wseh.pl

Kierunek praca socjalna: pracasocjalna@wseh.pl

Studium Języków Obcych: sjo@wseh.pl

Studium Studiów Podyplomowych: podyplomowe@wseh.pl

Dyplom ukończenia studiów wyższych: dyplom@wseh.pl

Biblioteka: biblioteka@wseh.pl

Kwestura: kwestura@wseh.pl

Kadry: kadry@wseh.pl

Uczelniany Organ Samorządu Studenckiego: samorzad@wseh.pl

Biuro Karier WSEH: kariera@wseh.pl

Promocja: promocja@wseh.pl

Rzecznik prasowy: rzecznikprasowy@wseh.pl

Administrator sieci: admin@wseh.pl