Start - Aktualnosci - Absolwenci WSEH podsumowali pięcioletni okres studiów

Absolwenci WSEH podsumowali pięcioletni okres studiów

print as PDF

23 lip 2022

Absolwenci Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej podsumowali obrony prac magisterskich i pięcioletni okres studiów na kierunku ZARZĄDZANIE:
- Uważam, że uczelnia pomimo całej pandemii SARS-CoV-2 była w stanie świetnie sobie poradzić zarówno na obronach jak i podczas wykładów. Jeśli chodzi o kierunek ZARZĄDZANIE to myślę, że jest to na tyle obszerny kierunek studiów, który pozwoli na rozwinięcie się w każdym aspekcie i zapewne każdy tu znajdzie coś dla siebie.- podsumowała Ewelina Bizoń, absolwentka WSEH.  - 
Tematem mojej pracy magisterskiej była "Promocja jako narzędzie marketingu na przykładzie kampanii bezalkoholowych marki T."- dodała. 
- Barbara Witkowska- Rakoczy - Temat mojej pracy magisterskiej- "Polityka antymobbingowa jako narzędzie motywowania pracowników". - Na kierunku zarządzanie można zdobyć obszerną wiedzę, bo to kierunek pozwalający na duży samorozwój. 
- Rewelacyjne wrażenia jeśli chodzi o cały okres spędzony na studiach w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej. Temat mojej pracy magisterskiej- "Zarządzanie kryzysowe na przykładowym przedsiębiorstwie w kraju na podstawie kryzysu spowodowanego przez Covid -19". - mówił absolwent, Paweł Pawłowski. 
Dziękujemy za rozmowę i życzymy kolejnych SUKCESÓW!