Start - Aktualnosci - Absolwenci WSEH z dumą odbierają swoje dyplomy!

Absolwenci WSEH z dumą odbierają swoje dyplomy!

print as PDF

12 sie 2021

"Wszystko wskazuje na to, że podejmę studia magisterskie na kierunku ZARZĄDZANIE ze specjalnością LOGISTYKA W BIZNESIE, żeby była kontynuacja (...)" - informuje Pan Tomasz Giemza, absolwent studiów I stopnia, WSEH.

______

Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej?

Tomasz Giemza,absolwent WSEH: - Na pewno warto tu studiować dlatego, że zarówno grono pedagogiczne jak i studenci tworzą bardzo rodzinną atmosferę, a jeden drugiemu w trakcie studiów bardzo pomaga i to na pewno jest warte podkreślenia.

Dziś ważny dzień, bo odebrał Pan dyplom Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Na jakim kierunku Pan studiował?

- Jestem absolwentem studiów I stopnia na kierunku zarządzanie ze specjalnością logistyka międzynarodowa. Z całym przekonaniem mogę ten kierunek polecić tegorocznym maturzystom, którzy wahają się jeszcze, co do wyboru uczelni i kierunku studiów. 

Do kogo skierowana jest ta specjalność?

- Logistyka międzynarodowa w dużej mierze skierowana jest do pracowników, którzy już działają w tym kierunku, ale również dla tych, którzy chcą dopiero podjąć pracę w logistyce.

Zamierza Pan kontynuować studia na poziomie magisterskim w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej?

 - Oczywiście, że mam zamiatr podjąć studia na poziomie magisterskim, również na kierunku zarządzanie. Wciąż jednak zastanawiam się, którą specjalność wybrać z trzech przeze mnie wytypowanych na studiach II stopnia. Wszystko jednak wskazuje na to, że będzie to logistyka w biznesie, bo zależy mi na ciągłości studiów.