Start - Aktualnosci - Biblioteka WSEH zaprasza do wspólnego świętowania i delektowania się ciekawą lekturą

Biblioteka WSEH zaprasza do wspólnego świętowania i delektowania się ciekawą lekturą

print as PDF

22 kwi 2023

23 kwietnia przypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, a nieco później, 8 maja, Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, czyli znaczące wydarzenia dla moli książkowych i nie tylko. To doskonała okazja, aby przypomnieć o książkach, tym którzy na co dzień o nich zapominają. Miłośnicy czytania z pewnością  już z tej okazji szykują dla siebie małe, wielkie przyjemności odwiedzając księgarnie, gmachy ogromnych bibliotek, małe osiedlowe czytelnie, czy biblioteki akademickie, takie jak nasza. U nas też będzie się działo. W okresie od 23 kwietnia do 8 maja, każdy zainteresowany może dołączyć do grona czytelników nie ponosząc kosztów za wyrobienie karty bibliotecznej. Zapraszamy również nowych czytelników spoza naszej uczelnianej społeczności. Poza tym można zwracać przeterminowane książki, bez obaw o kary finansowe. Ale to nie wszystko, każdy wypożyczający jest zaproszony do udziału w loterii z nagrodą książkową oczywiście, a osoby korzystające z czytelni mogą napić się gorącej herbaty lub posmakować aromatycznej kawy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Podsumowanie pierwszego dnia:

Za nami pierwszy dzień świętowania i już chcemy się pochwalić, że jeszcze nie skończył się kwiecień, a nasza czytelnia osiągnęła liczbę korzystających taką, jak za cały ubiegły rok kalendarzowy.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas w niedzielę odwiedzili. Cieszymy się, że do grona czytelników dołączyły nowe osoby, jesteśmy wdzięczni dotychczasowym Czytelnikom, że o nas nie zapomnieli. Świętujemy dalej, loteria trwa, kawka i herbatka przygotowane dla kolejnych Gości. Obiecujemy - nie zawiedziemy, poszerzamy dla Was Księgozbiór, zainwestowaliśmy w nowe książki już pięć razy więcej niż rok temu, a na tym nie koniec.

Do zobaczenia w Bibliotece WSEH.