Start - Aktualnosci - Dlaczego warto studiować na kierunku ZARZĄDZANIE? Opinie absolwentów WSEH

Dlaczego warto studiować na kierunku ZARZĄDZANIE? Opinie absolwentów WSEH

print as PDF

18 lip 2022

Po obronach prac magisterskich, które odbyły się w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na początku lipca br., postanowiliśmy spytać naszych absolwentów dlaczego warto studiować na kierunku ZARZĄDZANIE i czy wybór kierunku studiów współgra z działaniami zawodowymi? 

- Temat mojej pracy magisterskiej- "Wypalenie zawodowe przedstawicieli handlowych". - Jeśli chodzi o wybór kierunku studiów w połączeniu z działaniami zawodowymi to był on całkowicie przemyślany, bo na co dzień zarządzam ludźmi i w tym przypadku studia zdecydowanie pomogły mi otworzyć horyzonty i spojrzeć na temat zarządzania w głębszy sposób. - Jeśli miałbym podsumować ten pięcioletni okres studiów to powiem, że uczelnia posiada grono niesamowitych wykładowców, którzy mają w sobie dużo pasji i inspiracji do poszerzania horyzontów. Zdecydowanie polecam tegorocznym maturzystom Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. - skomentował Łukasz Barabasz, absolwent zarządzania, WSEH. 

- Tematem mojej pracy magisterskiej była- "Przedsiębiorczość organizacyjna w mikroprzedsiębiorstwie". Jeśli chodzi o moją działalność zawodową to jest ona ściśle związana z tym tematem, dlatego wybrałam kierunek zarządzanie i Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Humanistyczną, która pomogła mi sfinalizować wieloletnią pracę.- Dlaczego warto studiować na kierunku zarządzanie?- Wyznaczamy sobie cele żeby je osiągać, a później z tego korzystać.- podsumowała Magdalena Kumięga, absolwentka zarządzania, WSEH. 

- „Coaching jako narzędzie motywowania pracowników" na przykładzie określonej firmy w Bielsku-Białej był tematem mojej pracy magisterskiej. Biorąc pod uwagę mój pięcioletni staż w trakcie studiów w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej podkreślę, że najważniejszy jest ciągły rozwój i myślę, że nikt z nas nie powinien się nigdy zatrzymywać, a co za tym idzie powinien zwiększać swoje zainteresowania i kompetencje. Dlaczego warto studiować na kierunku ZARZĄDZANIE?- Sądzę, że zarządzanie przede wszystkim nie odnajduje się jedynie w pracy, ale również w naszym codziennym życiu. Każdy z nas powinien być w jakiś sposób zorganizowany i zarządzanie na pewno w tym pomaga również prywatnie.- podsumował absolwent w/w kierunku studiów, Szymon Sajdak.