Start - Aktualnosci - Interesują Cię praktyczne aspekty zarządzania przedsiębiorstwem?

Interesują Cię praktyczne aspekty zarządzania przedsiębiorstwem?

print as PDF

01 lut 2023

Zacznij studiować w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Studia na WSEH to nie tylko praktyczne zajęcia, to również współpraca i transfer wiedzy pomiędzy przedsiębiorstwami a studentami.

Studenci trzeciego roku zarządzania podczas kolejnego wyjścia studyjnego odwiedzili firmę Jantar. Technologia korzyści mieszczącą się w Bielsku-Białej.

Gości przywitała Pani Patrycja Targosz Dyrektor Marketingu i PR/Marketing & PR Director w firmie Jantar Sp. z o.o. oraz Katarzyna Jaworska.

Studenci dowiedzieli się, że największą wartością w Jantar. Technologia korzyści są zatrudnieni w niej ludzie, stanowiący jednocześnie profesjonalny zespół zarówno w Centrali w Bielsku-Białej, jak i w oddziałach zlokalizowanych w całej Polsce. Podczas rozmowy z Panią Patrycją Targosz studenci zidentyfikowali firmę Jantar Sp. z o.o. jako firmę rodzinną. Swoją strategię Firma określa jako „hybrydowe” połączenie wartości rodzinnych i korporacyjnego ładu. W firmie pracuje drugie pokolenie, które wspólnie z założycielami rozwija spółkę. Podczas wizyty studenci mieli możliwość zwiedzania nowoczesnego parku produkcyjnego, gdzie mogli zaobserwować innowacyjny model produkcji etykiet. Studenci podkreślają, że teraz już wiedzą, jak nowe wyzwania technologiczne i kompleksowe rozwiązania IT dostarczane przez Jantar Sp. z o.o., a usprawniające działanie procesów w firmach są szansą na sukces przedsiębiorstw w tak dynamicznie zmieniającym się świecie.

Jantar Sp. z o.o. świadczy usługi i dostarcza systemy informatyczne dla firm, w tym systemy sprzedaży i automatycznej identyfikacji. Oferuje biznesowe rozwiązania IT dla handlu, logistyki, przemysłu oraz sektora publicznego. Wdraża rozwiązania dedykowane lub tworzy od podstaw systemy informatyczne dla biznesu.

Patrycja Targosz, Katarzyna Jaworska, bardzo dziękujemy za przyjęcie naszych studentów i przekazanie wielu cennych wskazówek jak efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem.