Start - Aktualnosci - Nowa specjalność- ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM!

Nowa specjalność- ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM!

print as PDF

09 wrz 2019

Nowa specjalność- ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM!
Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna z siedzibą w Bielsku-Białej rozszerzyła swój program edukacyjny o nową specjalność na studiach II stopnia na kierunku ZARZĄDZANIE. ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM to specjalność przygotowana dla osób, które chcą kontynuować naukę na kierunku ZARZĄDZANIE na stopniu magisterskim. 

Do kogo skierowana jest nowa specjalność?

Specjalność ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM dedykowana jest do studentów, którzy chcą zdobyć szeroką wiedzę z zakresu teorii i praktyki zarządzania procesami bezpieczeństwa w organizacji, głównie biznesowej, prawa europejskiego oraz krajowego, a także filozofii, etyki i socjologii bezpieczeństwa. Absolwent zarządzania z w/w specjalnością potrafi przeprowadzić badania czynników bezpieczeństwa, podjąć wyzwania dotyczące oceny ryzyka oraz zastosować sposoby jego ograniczania, a także ma być wyposażonym w niezbędne kompetencje praktyczne dotyczące umiejętnego zarządzania procesami bezpieczeństwa w organizacjach.

Więcej informacji na temat wybranych kierunków studiów i specjalności znajdziecie Państwo w naszej zakładce: https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna/studia-ii-stopnia.html

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!