Start - Aktualnosci - Wyjście studyjne

Wyjście studyjne

print as PDF

09 sty 2023

Studenci trzeciego roku kierunku zarządzanie w ramach zajęć z przedmiotu zarządzanie zasobami ludzkimi odwiedzili firmę #4Experience w oddziale w Bielsku-Białej. Jest to cykl wyjść studyjnych, który pozwala studentom zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Studentów przywitała Jolanta Kubatek – CEO 4Experience. Jolanta Kubatek pokazała studentom, jak ważne są dobre praktyki w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Studenci zdobyli praktyczną wiedzę z zakresu kultury organizacyjnej 4Experience oraz zarządzania polityką personalną.

Podczas spotkania studenci mieli możliwość przetestowania Okularów VR Oculus Quest 2, które przeniosły ich do rzeczywistości wirtualnej. Jak mówi student Natan Skrobol to fascynująca technologia, która zabrała mnie w niezapomniany wirtualny spacer.

Jolanta Kubatek dziękujemy za bardzo dużą dawkę praktycznej wiedzy przekazanej studentom WSEH. Życzymy dalszego rozwoju w 4Experience.

4Experience pomaga firmom uzyskać przewagę konkurencyjną dzięki technologii AR/VR i tworzeniu oprogramowania. Tworzenie wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości to podstawowa kompetencja Firmy 4Experience.

4Experience jeszcze raz dziękujemy za przyjęcie naszych studentów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.